Kolory na jakie powinnyśmy zwrócić uwagę tej wiosny.

Jak wiemy co roku portale modowe informują nas jakie to ciekawe propozycje kolorów wybierać aby wyglądać modnie w naszych stylizacjach. Ale co wybierać i z czym połączyć to już my same wiemy najlepiej 😉

Jakie odważne kolory panują?

Pierwszym a zarazem kolorem, który rzuca się w oczy jest żółć, która proponowana jest do noszenie dla nas od stup do głów. Ale co jeżeli nie czujemy tego koloru? Wystarczy go idealnie wykorzystać jako dodatek do naszych stylizacji w innych kolorach takich jak brąz, czerwień, szarość oraz inne z którym z pewnością się świetnie skomponuje. Kolejnym kolorem jaki wraca do łask jest dziecięcy niebieski, który śmiało możemy nosić w pełnej stylizacji jak również podobnie jako akcent w naszej stylizacji, który ją podkreśli. Ciekawie również prezentuje się fiolet, cieszący się zainteresowaniem, lecz stylowych rzeczy w tym kolorze było bardzo mało. Idealnie natomiast łączy się on z delikatnymi pastelami oraz ciemnymi kolorami tj. czerń, szarość i granat.

 

Jakie kolory według mnie są ponadczasowe.

Zgadzając się z portalami modowymi że biel, czerwień oraz róż są dla mnie idealnymi kolorami. Mogę je nazwać ponad czasowymi, z nimi można tworzyć ciekawe połączenia kolorystyczne w wielu stylizacjach. Ja bardzo uwielbiam łączyć biel nie tyle w ubraniach co w dodatkach, które potrafią również przyciągnąć uwagę. Więc jak widzicie niektóre kolory idealnie komponują się a z pewnością nie jedna z nas posiada takie kolory w naszych szafach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii moda, styl i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *